Anđelko Ananda Katinić

Dragi ljudi, pred nama je posljednji ovogodišnji susret u Visokom koji po tradiciji iz nekog razloga bude najposebniji. Jesen u dolini bosanskih piramida je predivna, bogata bojama i nekom mirnoćom. Također zbog smanjenog protoka ljudi, ljekoviti zrak u tunelima je daleko čišći i djelotvorniji.

Dolazak u Visoko, ustvrditi će mnogi, već sam po sebi jeste svojevrsna avantura. Veliki broj posjetitelja u Visoko dolazi iz mnogih razloga,a najčešće onih koji su vezani uz tjelesno i duhovno zdravlje, te ozdravljenja i iscjeljenja. Tako u Visokom možete upoznati ljude iz cijeloga svijeta, što se zapravo redovito i događa na susretima koje organiziram, a koji obavezno završavaju kao velika sretna obiteljska druženja.

Veliko bosansko srce naših domaćina daje posebnu notu samom druženju, te se mnogi upravo zbog toga uvijek iznova vraćaju u taj mali kutak raja koji se skrio u Visokom podno piramida.

Kroz konstruktivne razgovore i male praktične radionice ponešto korisno i naučimo, te dijeleći iskustva jedni sa drugima skupa dolazimo do nekih novih, zlata vrijednih spoznaja. To je ono što se redovno događa na ovim susretima, ljudi se povežu i otvore srca jedni drugima, te se rode neka nova prijateljstva koja donose novo bogatstvo u naše živote.

KAKO IZGLEDA NAŠ DAN U VISOKOM ?

Petak 04.11.

  • dolazak u Visoko najkasnije do 14h ( ZG – Visoko cca 5h vožnje )
  • druženje, upoznavanje
  • cca u 16h odlazak u Tunele
  • 18:00 večera u smještaju
  • 19:00 predavanje na temu; Proces Samospoznaje
  • druženje i razgovori uz vatru

Subota 05.11.

  • 06:00 izlazak sunca / meditacija na vrhu piramide sunca
  • 07:30 odlazak u tunele / 1h svjesno usmjerenog disanja
  • 09:00 doručak u smještaju
  • 10:00 – 14:00 vaše slobodno vrijeme
  • 14:30 do 16:00 predavanje na temu; Praktična Duhovnost+ radionica SVJESNOG DISANJA
  • 17:00 večera u smještaju
  • 18:30 do 19:30 odlazak u tunele / 1h svjesno usmjerenog disanja
  • druženje i razgovori uz vatru

Nedjelja, 06.11.

  • 07:30 doručak u smještaju
  • 08:30 do 09:30 odlazak u tunele / 1h svjesno usmjerenog disanja
  • 10:00 odlazak na slapove Kozice / planinarenje, meditacija u pokretu, uživanje u netaknutoj prirodi.
  • polazak kući kada i kako se svi dogovorimo 🙂

Ukratko; dočekujemo izlazak Sunca na Piramidi Sunca, radimo lijepe i korisne vježbe svjesnog disanja, meditiramo u tunelima, prolazimo skupa kroz veoma zanimljive i konstruktivne razgovore, družimo se uz vatru i otvoreno nebo, smijemo se, plačemo, jedemo skupa, imamo vrijeme za sebe, idemo na uzbudljiv uspon do slapova Kozice…

SMJEŠTAJ…

 Smješteni smo na obiteljskom imanju koje se nalazi svega 15 minuta pješačenja od Parka Ravne 2.

Smještaj je u drvenim kućicama, smještajne jedinice imaju od 2 do 5 ležaja, wc i kupaonu.

HRANA…

Hrana je vegetarijanska, domaća, spremljenja vještim rukama naše domaćice.

PRIJEVOZ…

Sam prijevoz nije uključen u cijenu, No ono što ja učinim jeste to da povežem sve koji dolaze kako bi ljudi mogli zajedno putovati i podjeliti putne troškove. Do sada je to uvijek super funkcioniralo, i svi bi došli do Visokog uz minimalne troškove.

ŠTO TREBATE PONIJETI…

Sa sobom ponesite toplu odjeću i udobnu obuću, jastučić za meditaciju, kabanicu, i najvažnije od svega Dobru Volju…

CIJENA:  1,600.00 HRK ( parovi, umirovljenici i studenti 1200,00 HRK / djeca do 12 godina besplatno )

U cijenu su uključeni;

  • noćenje x2
  • doručak x2
  • večera x2
  • tuneli x 4
  • predavanje; Biti Prisutan
  • predavanje; Praktična Duhovnost
  • radionica; MindFactory / Svjesno disanje
  • individualni razgovori i rad ( na upit )
  • organizacija
  • pomoć pri organiziranju dolaska, povezivanje prijavljenih u svrhu dijeljenja putnih troškova

Dolazak potvrđujete uplatom predujma u iznosu od 600,00 HRK

Krajnji rok prijave 28.10. ”

Za više detaljnijih informacija slobodno pošaljite upit…

Svako dobro vam želim,

Namaste!

_

Anđelko Katinić
00385 92 3999 108